Voucher prezentowy

Nasze Vouchery to gotowy pomysł na prezent. Chcesz kogoś zaskoczyć nietuzinkowym podarunkiem. Kup nasz voucher, wybierz jedną z opcji na podziemne zwiedzanie i podaruj wybranej osobie.
Oferta dotyczy Sztolni Królowa Luiza Trasa Wodna oraz Trasa Rodzinna

ZWIEDZANIE PODZIEMNEJ TRASY RODZINNEJ SZTOLNIA KRÓLOWA LUIZA

Z myślą o rodzinnym zwiedzaniu przygotowaliśmy 1,5 godziny pełne atrakcji, multimediów, i czynnych maszyn górniczych w labiryncie chodników dawnej Kopalni Królowa Luiza. Rodzinne odkrywanie Źródła Śląska to niesamowite przygoda zarówno dla starszych i młodszych.

Nauka poprzez zabawę, odkrywanie podziemnych tajemnic, historia górnictwa i przybliżenie śląskich tradycji to wszystko znajdą państwo w czasie zwiedzania Podziemnej Trasy Rodzinnej. To nie wszystko! Na sam koniec na wszystkich gości czeka podziemna przejażdżka autentyczną kolejką górniczą, zwaną Karlikiem!

Miejsce realizacji: Sztolnia Królowa Luiza, ul. M. Mochnackiego 12 Zabrze. Obowiązujący strój: ubranie swobodne, którego nie obawiasz się zbrudzić. Obuwie sportowe/turystyczne z płaską podeszwą. Czas trwania ok. 1,5 godz.

Dodatkowe informacje: Uczestnik musi mieć ukończone 4 lata. Voucher podlega wymianie na „bilet darmowy” w dniu zwiedzania.

ZWIEDZANIE PODZIEMNEJ TRASY WODNEJ SZTOLNIA KRÓLOWA LUIZA

To niesamowita przygoda, odbywająca się 40 metrów pod Zabrzem, w XIX-wiecznych, oryginalnych wyrobiskach dawnej Głównej Kluczowej Sztolni Dziedzicznej i jednocześnie najdłuższa tego typu podziemna trasa w górnictwie węglowym!

To podziemne porty, mijanki, odgłosy kapiącej wody oraz panujący w całych podziemiach wyjątkowy światłocień. Spływ podziemnymi łodziami pod samym centrum 180- tysięcznego miasta, w historycznych wyrobiskach z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Miejsce realizacji: Sztolnia Królowa Luiza, ul. Wolności 408, Zabrze. Obowiązujący strój: ubranie swobodne, którego nie obawiasz się zbrudzić. Obuwie sportowe/turystyczne z płaską podeszwą.

Czas trwania ok. 3 godz.

Dodatkowe informacje: Uczestnik musi mieć ukończone 7 lat. Voucher podlega wymianie na „bilet darmowy” w dniu zwiedzania.

Nasze trasy turystyczne:

Sztolnia Królowa Luiza - podziemna trasa turystyczna

Podziemna Trasa Turystyczna

Sztolnia Królowa Luiza - podziemna trasa rodzinna

Podziemna Trasa Rodzinna

Sztolnia Królowa Luiza - podziemna trasa wodna

Podziemna Trasa Wodna